Lógó Monaróra Comhlaí NSW
  • Baile
  • Táirgí Comhla
    • Comhla Cruach Brionnaithe API 602
    • Comhla Liathróid
    • Comhla Féileacán
    • Comhla Seiceála
    • Comhla Geata
    • Comhla Cruinne
    • Comhla Breiseáin
    • Scagaire
    • Comhla Crióigineach
    • Comhla Rialaithe Aeroibrithe
    • Comhla Rialaithe Leictreach
    • Páirteanna Comhla
    • Comhla frithsheasmhach in aghaidh caitheamh
  • Tionscadail
    • Comhlaí Ceimiceacha agus Peitriceimiceacha
    • Crióigineolaíocht agus GNL
    • Mianadóireacht
    • Comhlaí Ola agus Gáis
    • Comhlaí Scaglainne Peitriliam
    • Tionscail Laíon agus Páipéar
  • Nuacht
  • Ceisteanna Coitianta
  • Maidir
    • Próifíl na Cuideachta
    • Turas Monarcha
    • Rialú Cáilíochta
  • Teagmháil
  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
English
  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
  • Baile
  • Táirgí Monarcha Comhlaí NSW

Catagóirí

  • Comhla Cruach Brionnaithe API 602
  • Comhla Liathróid
  • Comhla Féileacán
  • Comhla Seiceála
  • Comhla Geata
  • Comhla Cruinne
  • Comhla Breiseáin
  • Scagaire
  • Comhla Crióigineach
  • Comhla Rialaithe Aeroibrithe
  • Comhla Rialaithe Leictreach
  • Páirteanna Comhla
  • Comhla frithsheasmhach in aghaidh caitheamh
  • Brathadóir Sceitheadh ​​​​Flux Maighnéadach

Táirgí réadmhaoine

  • Comhla Liathróid Mótairithe
    Comhla Liathróid Mótairithe
  • Comhla Seiceála Liathróid
    Comhla Seiceála Liathróid
  • Comhlaí Féileacán Dúbailte Eccentric
    Comhlaí Féileacán Dúbailte Eccentric
  • Comhla Féileacán Trí-Fhritháireamh
    Comhla Féileacán Trí-Fhritháireamh
  • Comhla Geata 3 orlach Rang 800, Ábhar F51
    Comhla Geata 3 orlach Rang 800, Ábhar F51
  • Comhla féileacán gníomhaithe aeroibrithe
    Comhla féileacán gníomhaithe aeroibrithe
  • Comhlaí Múchta Éigeandála (ESDV)
    Comhlaí Múchta Éigeandála (ESDV)
  • Comhla Liathróid Gníomhaitheora Leictrigh
    Comhla Liathróid Gníomhaitheora Leictrigh
  • Comhla liathróide aeroibrithe
    Comhla liathróide aeroibrithe
  • Comhla Geata Cruach Carbóin
    Comhla Geata Cruach Carbóin
  • Comhla liathróid cruach brionnaithe ón tSín Monaróirí agus Soláthraithe
    Déantúsóirí agus Soláthraithe comhla liathróide cruach brionnaithe ón tSín...
  • Comhla Liathróid Cruach Carbóin
    Comhla Liathróid Cruach Carbóin
  • Comhla Cruinne API 602
    Comhla Cruinne API 602
  • Comhla Seiceála Pláta Dúbailte C95800
    Comhla Seiceála Pláta Dúbailte C95800
  • Comhla Seiceála Luascáin BS 1868
    Comhla Seiceála Luascáin BS 1868
  • Comhla Geata API 600
    Comhla Geata API 600
  • Comhla Seiceála API 594
    Comhla Seiceála API 594
  • Comhla Breiseáin WCB Aicme 600
    Comhla Breiseáin WCB Aicme 600

Táirgí Monarcha Comhlaí NSW

Soláthraí Comhlaí Síneacha ón tSín, is monarcha muid de Chomhlaí Liathróideacha, Comhlaí Geata, ESDV, Comhlaí Seiceála, Comhlaí Cruinne, Comhlaí Breiseáin, Comhlaí Féileacán agus Gníomhaitheoirí.

  • Liosta Praghsanna do Chomhla Féileacán Lug Wafer - Comhla Féileacán Flange – Newsway

    Liosta Praghsanna le haghaidh Comhla Féileacán Lug Wafer - Flan...

  • Comhla Geata Sleamhnáin Ardghléine - Comhla Geata Flanged – Newsway

    Comhla Geata Sleamhnáin Ardghléine - Geata Flanged...

  • Comhla Geata 6 Scian den Chaighdeán is Fearr - Comhla Geata Scian Polaúiréatáin – Newsway

    Comhla Geata 6 Scian den chaighdeán is fearr - Polaúireatán...

  • Comhla Féileacán Fearas Péisteanna saincheaptha ón monarcha - Comhla Féileacán Wafer – Newsway

    Comhla Féileacán Gear Worm saincheaptha ón monarcha - ...

  • Ceann de na Comhlaí Cruinne Bsp Snáithe is Teo - COMHLA CRÚIN BS 1873 – Newsway

    Ceann de na Comhlaí Cruinne Bsp Snáithe is Teo - BS...

  • Comhla Rialaithe Hiodrálacha Leictreach ar Phraghas Saor ón tSín - Comhla Liathróid Gníomhaithe Leictreach – Newsway

    Praghas saor ón tSín Rialú hiodrálacha leictreacha ...

  • Monaróir le haghaidh Comhla Liathróid C95800 - Comhla Liathróid FLGXNPT DBB – Newsway

    Monaróir le haghaidh Comhla Liathróid C95800 - FLGXNPT D...

  • Monarcha OEM le haghaidh Comhla Liathróid le Draein - Comhla Liathróid Cruach Carbóin – Newsway

    Monarcha OEM le haghaidh Comhla Liathróid le Draein - Carbóin ...

  • Comhla Seiceála Umar Breosla Monarcha 100% Bunaidh - Comhla Seiceála Luascáin API 6D – Newsway

    Comhla Seiceála Umar Breosla Monarcha 100% Bunaidh - ...

  • Comhla Geata Cruach Teilgthe Api 600 Praghas Mórdhíola - Comhla Cruinne Cruach Brionnaithe – Newsway

    Comhla Geata Cruach Teilgthe Api 600 Praghas Mórdhíola -...

  • Liosta Praghsanna Saor le haghaidh Comhla Cruinneog Sláintíochta - Comhla Cruinneog Bonnéid Séalaithe Brú – Newsway

    Liosta Praghsanna Saor le haghaidh Comhla Cruinne Sláintíochta - Réamh...

  • Comhla Geata Gas Ardaithe - Comhla Geata Cruach Dhosmálta – Newsway

    Comhla Geata Gas Ardaithe - Comhla Geata Cruach Dhosmálta ...

  • Comhla Rialaithe Crióigineach Aeroibrithe Ardchaighdeáin 2020 - Comhla Cruinneogach Crióigineach – Newsway

    Rialú Crióigineach Aeroibrithe Ardchaighdeáin 2020...

  • Strainer Iarainn Praghas Monarcha - Strainer Ciseán – Newsway

    Strainer Iarainn Praghas Monarcha - Strainer Ciseán ...

  • An Praghas is Ísle le haghaidh Comhla Seiceála Comhdhlútháin - Comhla Seiceála Dúbailte C95800 – Newsway

    An Praghas is Ísle le haghaidh Comhla Seiceála Comhdhlútháin - C958...

  • Cigireacht Cáilíochta le haghaidh Comhla Geata Din3352-F4 - Comhla Geata Slab – Newsway

    Cigireacht Cáilíochta le haghaidh Comhla Geata Din3352-F4 -...

  • Comhla Féileacán Iarainn Teilgthe Ardchaighdeáin 2020 - Comhla féileacán flanse PTFE atá líneáilte go hiomlán – Newsway

    Comhla Féileacán Iarainn Teilgthe Ardchaighdeáin 2020 - ...

  • Comhla Liathróid Copair Ardchaighdeáin 2021 - Comhla Liathróid Cruach Dhosmálta Dúbailte – Newsway

    Comhla Liathróid Copair Ardchaighdeáin 2021 - S Duplex...

<< < Roimhe Seo63646566676869Ar Aghaidh >>> Leathanach 66 / 476

Nuacht

WENZHOU CO comhla NUACHTA, TEO.
  • Comhlaí Féileacán Dúbailte Éicsintreach Ardfheidhmíochta: Sábháilteacht Dóiteáin Innealtóireachta agus Gan Sceitheadh ​​i Línte Próisis Thromchúiseacha
    26-07-17

    Féileacán Dúbailte Éagsúil Ardfheidhmíochta...

  • Comhlaí Liathróid Trunnion vs. Comhlaí Snámha: Cé acu Ceann a Bhaineann le do Phíblíne Ardbhrú?
    26-07-15

    Comhlaí Trunnion vs. Comhlaí Liathróid Snámha: Cé acu...

  • Treoir um Fhoinsiú Straitéiseach: Measúnú a dhéanamh ar Mhonaróir Comhlaí Liathróid Tionsclaíocha agus ar Chomhlíonadh Monarcha sa tSín
    26-07-11

    Treoir maidir le Foinsiú Straitéiseach: Measúnú a dhéanamh ar...

  • Dul i ngleic le Gabháil Comhlaí i Lúba Slurry Ard-Scríobacha: An Innealtóireacht Ábhar atá taobh thiar de Chomhlaí Liathróideacha Suíocháin Miotail gan Sceitheadh
    26-07-09

    Ag Dul i ngleic le Gabháil Comhla i nDruchtanna Ard-Scríobacha...

  • Comhla Geata Dingeach: Treoir Theicniúil d'Innealtóirí & Soláthar
    26-06-27

    Comhla Geata Dingeach: Treoir Theicniúil d'Innealtóireacht...

Lógó Monaróra Comhlaí NSW

Déan Teagmháil Linn

  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Seoladh: Crios Tionscail DongOu, Cathair Oubei Yongjia Wenzhou, Zhejiang tSín-325105.
FIOSRÚCHÁN ANOIS
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
WENZHOU NEWSWAY VALVE CO.,LTD.© Cóipcheart - 2010-2025: Gach ceart ar cosaint. Tacaíocht theicniúil:Mingcheng Táirgí Te - Léarscáil an tSuímh
Iniúchadh Ar Líne
  • Seol Ríomhphost
  • WhatsApp
  • Comhrá Beo
  • x
    • English
    • French
    • German
    • Portuguese
    • Japanese
    • Korean
    • Irish
    • Greek
    • Turkish
    • Italian
    • Danish
    • Romanian
    • Indonesian
    • Czech
    • Afrikaans
    • Swedish
    • Polish
    • Basque
    • Catalan
    • Esperanto
    • Hindi
    • Lao
    • Albanian
    • Amharic
    • Azerbaijani
    • Bengali
    • Bosnian
    • Bulgarian
    • Cebuano
    • Chichewa
    • Corsican
    • Croatian
    • Dutch
    • Estonian
    • Filipino
    • Finnish
    • Frisian
    • Galician
    • Georgian
    • Gujarati
    • Haitian
    • Hausa
    • Hawaiian
    • Hebrew
    • Hmong
    • Hungarian
    • Icelandic
    • Igbo
    • Javanese
    • Kannada
    • Kazakh
    • Latin
    • Latvian
    • Lithuanian
    • Luxembou..
    • Macedonian
    • Malagasy
    • Malay
    • Malayalam
    • Maltese
    • Maori
    • Marathi
    • Mongolian
    • Nepali
    • Norwegian
    • Pashto
    • Punjabi
    • Serbian
    • Sesotho
    • Sinhala
    • Slovak
    • Slovenian
    • Somali
    • Samoan
    • Scots Gaelic
    • Shona
    • Sindhi
    • Sundanese
    • Swahili
    • Tamil
    • Telugu
    • Thai
    • Urdu
    • Uzbek
    • Vietnamese
    • Welsh
    • Xhosa
    • Yiddish
    • Yoruba
    • Zulu
    • Kinyarwanda
    • Tatar
    • Oriya
    • Turkmen
    • Uyghur