Lógó Monaróra Comhlaí NSW
  • Baile
  • Táirgí Comhla
    • Comhla Cruach Brionnaithe API 602
    • Comhla Liathróid
    • Comhla Féileacán
    • Comhla Seiceála
    • Comhla Geata
    • Comhla Cruinne
    • Comhla Breiseáin
    • Scagaire
    • Comhla Crióigineach
    • Comhla Rialaithe Aeroibrithe
    • Comhla Rialaithe Leictreach
    • Páirteanna Comhla
    • Comhla frithsheasmhach in aghaidh caitheamh
  • Tionscadail
    • Comhlaí Ceimiceacha agus Peitriceimiceacha
    • Crióigineolaíocht agus GNL
    • Mianadóireacht
    • Comhlaí Ola agus Gáis
    • Comhlaí Scaglainne Peitriliam
    • Tionscail Laíon agus Páipéar
  • Nuacht
  • Ceisteanna Coitianta
  • Maidir
    • Próifíl na Cuideachta
    • Turas Monarcha
    • Rialú Cáilíochta
  • Teagmháil
  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
English
  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
  • Baile
  • Táirgí Monarcha Comhlaí NSW

Catagóirí

  • Comhla Cruach Brionnaithe API 602
  • Comhla Liathróid
  • Comhla Féileacán
  • Comhla Seiceála
  • Comhla Geata
  • Comhla Cruinne
  • Comhla Breiseáin
  • Scagaire
  • Comhla Crióigineach
  • Comhla Rialaithe Aeroibrithe
  • Comhla Rialaithe Leictreach
  • Páirteanna Comhla
  • Comhla frithsheasmhach in aghaidh caitheamh
  • Brathadóir Sceitheadh ​​​​Flux Maighnéadach

Táirgí réadmhaoine

  • Comhla Liathróid Mótairithe
    Comhla Liathróid Mótairithe
  • Comhla Seiceála Liathróid
    Comhla Seiceála Liathróid
  • Comhlaí Féileacán Dúbailte Eccentric
    Comhlaí Féileacán Dúbailte Eccentric
  • Comhla Féileacán Trí-Fhritháireamh
    Comhla Féileacán Trí-Fhritháireamh
  • Comhla Geata 3 orlach Rang 800, Ábhar F51
    Comhla Geata 3 orlach Rang 800, Ábhar F51
  • Comhla féileacán gníomhaithe aeroibrithe
    Comhla féileacán gníomhaithe aeroibrithe
  • Comhlaí Múchta Éigeandála (ESDV)
    Comhlaí Múchta Éigeandála (ESDV)
  • Comhla Liathróid Gníomhaitheora Leictrigh
    Comhla Liathróid Gníomhaitheora Leictrigh
  • Comhla liathróide aeroibrithe
    Comhla liathróide aeroibrithe
  • Comhla Geata Cruach Carbóin
    Comhla Geata Cruach Carbóin
  • Comhla liathróid cruach brionnaithe ón tSín Monaróirí agus Soláthraithe
    Déantúsóirí agus Soláthraithe comhla liathróide cruach brionnaithe ón tSín...
  • Comhla Liathróid Cruach Carbóin
    Comhla Liathróid Cruach Carbóin
  • Comhla Cruinne API 602
    Comhla Cruinne API 602
  • Comhla Seiceála Pláta Dúbailte C95800
    Comhla Seiceála Pláta Dúbailte C95800
  • Comhla Seiceála Luascáin BS 1868
    Comhla Seiceála Luascáin BS 1868
  • Comhla Geata API 600
    Comhla Geata API 600
  • Comhla Seiceála API 594
    Comhla Seiceála API 594
  • Comhla Breiseáin WCB Aicme 600
    Comhla Breiseáin WCB Aicme 600

Táirgí Monarcha Comhlaí NSW

Soláthraí Comhlaí Síneacha ón tSín, is monarcha muid de Chomhlaí Liathróideacha, Comhlaí Geata, ESDV, Comhlaí Seiceála, Comhlaí Cruinne, Comhlaí Breiseáin, Comhlaí Féileacán agus Gníomhaitheoirí.

  • Comhla Cruinneog Suíocháin In-athnuaite Mórdhíola - Comhla Cruinneog Bonnéid Séalaithe Brú – Newsway

    Comhla Cruinneog Suíocháin In-athnuaite Mórdhíola - Brú...

  • Comhla Féileacán Ardfheidhmíochta Gairmiúil na Síne - Comhla Féileacán Táthaithe – Newsway

    Féileacán Féileacán Ardfheidhmíochta Gairmiúla na Síne...

  • Comhla Féileacán Alúmanaim Praghas Mórdhíola - Comhla Féileacán Cruach Dhosmálta – Newsway

    Comhla Féileacán Alúmanaim Praghas Mórdhíola - St...

  • MOQ Íseal le haghaidh Comhla Liathróid Dhá Bhealach - Déan Dearmad ar Chomhla Liathróid Cruach – Newsway

    MOQ Íseal le haghaidh Comhla Liathróid Dhá Bhealach - Déan Dearmad ar Chruach ...

  • Comhla seiceála casúr trom mórdhíola monarchan

    Comhla Seiceála Orlach agus Leath Mórdhíola Monarcha - ...

  • Comhla Rialaithe Mótair Táirgí Pearsantaithe - Rogha ollmhór do Tianjin, an tSín Monaróirí chun Comhla Liathróid Táthaithe Soicéad 3PC Cruach Dhosmálta DN6-DN100 a Fhorbairt – Newsway

    Comhla Rialaithe Mótair Táirgí Pearsantaithe - Mas...

  • Comhla Liathróid Monaróra OEM ag Sceitheadh ​​​​Inmheánach - Comhla Liathróid FLGXNPT DBB – Newsway

    Comhla Liathróid Monaróra OEM ag Sceitheadh ​​​​Inmheánach ...

  • Comhla Seiceála agus Comhla Neamh-Fillte dea-dheartha - Comhla Seiceála Wafer Lugged – Newsway

    Comhla Seiceála agus Comhla Neamh-Thilleadh dea-dheartha...

  • Comhla Liathróideach Práis Preasa Onnmhairithe Ar Líne - Comhla liathróide feistithe le trunnion A105 – Newsway

    Comhla Liathróid Práis Preasa Onnmhaireora Ar Líne - A105 ...

  • Táirge Nua Y ón tSín le Comhla Liathróid - Comhla Liathróid Cruach Carbóin – Newsway

    Scainéir Y Táirge Nua ón tSín le Comhla Liathróid -...

  • Comhla Rialaithe Treoshuímh Hiodrálach Soláthair Monarcha - Rogha ollmhór do Tianjin, an tSín Monaróirí chun Comhla Liathróid Táthaithe Soicéad 3PC Cruach Dhosmálta DN6-DN100 a Fhorbairt – Newsway

    Rialú Treorach Hiodrálacha Soláthair Monarcha ...

  • Comhla Geata 2 Orlach Gairmiúil na Síne - Comhla Geata Scian – Newsway

    Comhla Geata 2 Orlach Gairmiúil na Síne - Scian...

  • Comhla Féileacán Gníomhachtaithe Leictreach Ardchaighdeáin 2021 - Comhla Féileacán Lugtha – Newsway

    2021 Féileacán V Leictreach Gníomhachtaithe Ardchaighdeáin ...

  • Comhla Cruinneog Flange Y ón tSín - Comhla Cruinneog CF3 – Newsway

    Comhla Cruinneog Flange Y ón tSín - CF3 G...

  • Comhla Seiceála Gásailín monaróir OEM - Comhla Seiceála Diosca Claonta – Newsway

    Comhla Seiceála Gásailín monaróir OEM - Tiltin ...

  • Comhla Seiceála Píobáin Uisce Foinse Monarcha - comhla seiceála déphláta 6A – Newsway

    Comhla Seiceála Píobáin Uisce Foinse Monarcha - 6A dé...

  • Comhlaí Féileacán Tionsclaíocha ar Phraghas Saor - Comhla Féileacán Ardfheidhmíochta – Newsway

    Comhlaí Féileacán Tionsclaíocha ar phraghas saor - Ard...

  • Comhla Seiceála Caidéil Comhdhlútháin ar an bPraghas is Ísle - Comhla Seiceála Luascáin API 6D – Newsway

    Comhla Seiceála Caidéil Comhdhlútháin an Praghas is Ísle ...

<< < Roimhe Seo201202203204205206207Ar Aghaidh >>> Leathanach 204 / 476

Nuacht

WENZHOU CO comhla NUACHTA, TEO.
  • Comhlaí Féileacán Dúbailte Éicsintreach Ardfheidhmíochta: Sábháilteacht Dóiteáin Innealtóireachta agus Gan Sceitheadh ​​i Línte Próisis Thromchúiseacha
    26-07-17

    Féileacán Dúbailte Éagsúil Ardfheidhmíochta...

  • Comhlaí Liathróid Trunnion vs. Comhlaí Snámha: Cé acu Ceann a Bhaineann le do Phíblíne Ardbhrú?
    26-07-15

    Comhlaí Trunnion vs. Comhlaí Liathróid Snámha: Cé acu...

  • Treoir um Fhoinsiú Straitéiseach: Measúnú a dhéanamh ar Mhonaróir Comhlaí Liathróid Tionsclaíocha agus ar Chomhlíonadh Monarcha sa tSín
    26-07-11

    Treoir maidir le Foinsiú Straitéiseach: Measúnú a dhéanamh ar...

  • Dul i ngleic le Gabháil Comhlaí i Lúba Slurry Ard-Scríobacha: An Innealtóireacht Ábhar atá taobh thiar de Chomhlaí Liathróideacha Suíocháin Miotail gan Sceitheadh
    26-07-09

    Ag Dul i ngleic le Gabháil Comhla i nDruchtanna Ard-Scríobacha...

  • Comhla Geata Dingeach: Treoir Theicniúil d'Innealtóirí & Soláthar
    26-06-27

    Comhla Geata Dingeach: Treoir Theicniúil d'Innealtóireacht...

Lógó Monaróra Comhlaí NSW

Déan Teagmháil Linn

  • Fón: 0086-15858860365
  • Ríomhphost: sales1@nswvalve.com
  • Seoladh: Crios Tionscail DongOu, Cathair Oubei Yongjia Wenzhou, Zhejiang tSín-325105.
FIOSRÚCHÁN ANOIS
  • Linkedin - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Twitter
  • Pinterest - Monaróir Comhlaí ón tSín
  • Instagram - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Facebook - Monaróir Comhlaí na Síne
  • Monaróir Comhlaí Youtube-NSW na Síne
WENZHOU NEWSWAY VALVE CO.,LTD.© Cóipcheart - 2010-2025: Gach ceart ar cosaint. Tacaíocht theicniúil:Mingcheng Táirgí Te - Léarscáil an tSuímh
Iniúchadh Ar Líne
  • Seol Ríomhphost
  • WhatsApp
  • Comhrá Beo
  • x
    • English
    • French
    • German
    • Portuguese
    • Japanese
    • Korean
    • Irish
    • Greek
    • Turkish
    • Italian
    • Danish
    • Romanian
    • Indonesian
    • Czech
    • Afrikaans
    • Swedish
    • Polish
    • Basque
    • Catalan
    • Esperanto
    • Hindi
    • Lao
    • Albanian
    • Amharic
    • Azerbaijani
    • Bengali
    • Bosnian
    • Bulgarian
    • Cebuano
    • Chichewa
    • Corsican
    • Croatian
    • Dutch
    • Estonian
    • Filipino
    • Finnish
    • Frisian
    • Galician
    • Georgian
    • Gujarati
    • Haitian
    • Hausa
    • Hawaiian
    • Hebrew
    • Hmong
    • Hungarian
    • Icelandic
    • Igbo
    • Javanese
    • Kannada
    • Kazakh
    • Latin
    • Latvian
    • Lithuanian
    • Luxembou..
    • Macedonian
    • Malagasy
    • Malay
    • Malayalam
    • Maltese
    • Maori
    • Marathi
    • Mongolian
    • Nepali
    • Norwegian
    • Pashto
    • Punjabi
    • Serbian
    • Sesotho
    • Sinhala
    • Slovak
    • Slovenian
    • Somali
    • Samoan
    • Scots Gaelic
    • Shona
    • Sindhi
    • Sundanese
    • Swahili
    • Tamil
    • Telugu
    • Thai
    • Urdu
    • Uzbek
    • Vietnamese
    • Welsh
    • Xhosa
    • Yiddish
    • Yoruba
    • Zulu
    • Kinyarwanda
    • Tatar
    • Oriya
    • Turkmen
    • Uyghur